|  | 

Korfu fauna

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)

skoki-spadochronowe-8Skoki spadochronowe stają się coraz to bardziej popularne.Skok ze spadochronem to ekstremalne przeżycie, dosłowne chwilowe oderwanie się od ziemi i rzeczywistości. Każdy kto ma okazję, powinien tego spróbować.
W skoku ze spadochronem zazwyczaj uczestnikowi towarzyszy instruktor, ale jeśli chciałby go wykonać indywidualnie to też jest to możliwe.W takim wypadku należy odbyć kurs spadochronowy kończący się uzyskaniem międzynarodowej licencji uprawniającej do skoków.
Problemy zdrowotne takie jak zaburzenia pracy serca, stwierdzona padaczka czy waga ciała większa niż 115 kg oraz wzrost poniżej 125 cm niestety wykluczają osobę z możliwości dokonania skoku.
Istnieje możliwość nakręcenia filmiku podczas skoku jak i przed nim w trakcie przygotowań lub też zrobienie zdjęć w przestworzach.
Skoki spadochronowe to wprost idealne przeżycie dla osób lubiących czuć adrenalinę i dreszczyk emocji.
Należy pamiętać, że skoki spadochronowe mogą służyć także jako oryginalny, niezapomniany prezent dla drugiej osoby.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

skoki-spadochronowe

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Powstanie ZSRR

    Powstanie ZSRR

    Bolszewicy, który w głównej mierze przyczynili się do wybuchu rewolucji październikowej, sądzili, że rewolucja ta zapoczątkuje zmiany na całym świecie. W większości państw, a zwłaszcza na Węgrzech i w Niemczech ruch rewolucyjny został stłumiony. Bolszewicy starali się także wyruszyć na zachód, aby siłą propagować nowy system. Pierwszym ich celem stała się Polska, jednak wojna polsko-bolszewicka

  • Korfu zabytki

    Korfu zabytki

    Jak dotrzeć na Korfu? Korfu to położna na Morzu Jońskim grecka wyspa, sąsiadująca z Albanią. Często określa się ją jako „green island” („zielona wyspa”), co jest dość oczywiste, gdy choć raz odwiedzi się to miejsce. Korfu to moc roślinności, zieleni, malowniczych krajobrazów, zatok, wspaniałych plaż. Oczywiście nie można zapomnieć także o zabytkach. Wszystko to sprawia,