|  | 

Korfu pogoda

Ile trwa lot na Korfu?

Ile trwa lot na Korfu?
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

O czym warto wiedzieć przed wyjazdem na Korfu?

Grecja to w oczach wielu turystów niemal raj na Ziemi. Bardzo wiele osób chętnie odwiedza tamtejsze zakątki, podziwiając ich wspaniałą architekturę czy niezwykle malownicze krajobrazy. Leżąca w obrębie Morza Jońskiego zielona wyspa Korfu słynie głównie z zabytków oraz idealnych do relaksu i podziwiania plaż.

Jadąc na Korfu, trzeba oczywiście zarezerwować nocleg. Pokoje nie są tu na szczęście bardzo kosztowne, choć oczywiście wiele zależy od standardu danego hotelu. Na pewno jednak większość turystów bez kłopotu znajdzie coś na swoje możliwości finansowe. Co więcej – nawet niższe ceny to dobre warunki, chwalone przez wielu gości.

Będąc na Korfu można skosztować smakowitych dań. Wyspa oferuje świeże oliwki, owoce (zwłaszcza cytrusy), a także tradycyjne potrawy, jak słynna na całym świecie sałatka grecka, musaka, szaszłyki czy wołowina w sosie i winie. Korfu to także idealne miejsce pod względem komunikacji. Można poruszać się tu swobodnie samochodem, ale także rowerem, skuterem lub autobusem miejskim.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

ile-trwa-lot-na-korfu

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Religia w Rosji

    Religia w Rosji

    Rosja jest krajem bardzo zróżnicowanym pod względem etnicznym, zamieszkują ją różne ludy i grupy etniczne. Według różnych danych, struktura wyznaniowa społeczeństwa przedstawia się w odmienny sposób. Znaczna większość rosyjskich obywateli to chrześcijanie, z czego większość stanowią prawosławni. Prawie wszyscy wyznawcy prawosławia należą do Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego. Jednak liczba osób, które biorą czynny udział w życiu

  • Wypożyczalnia samochodów Korfu

    Wypożyczalnia samochodów Korfu

    Korfu – popularna grecka wyspa Turyści, którzy decydują się na wakacje w Grecji, często stawiają na Korfu. Obok Krety to jeden z najpopularniejszych regionów tego kraju. Korfu to wyspa, której stolicą jest miasto o tej samej nazwie. Dominuje tu upalny klimat śródziemnomorski i górzyste ukształtowanie terenu (o najwyższym szczycie liczącym niemal tysiąc metrów nad poziomem