|  | 

Korfu lotnisko

Agroturystyka nad Bugiem

Agroturystyka nad Bugiem
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Poczuj smak natury nadbużańskich terenów

Hasło agroturystyka kojarzy nam się z błogim wypoczynkiem, kontaktem z naturą i leniwym spędzaniem czasu w otoczeniu przyrody. Sielsko, anielsko. Jest to bardzo często wybierany typ pobytu dla osób zmęczonych miastem, hałasem i pędem życia codziennego.
Właściwie w każdym rejonie kraju spotkamy się z takim rodzajem wypoczynku. Agroturystyka nad Bugiem to jedna z wybieranych opcji. Wyobraźmy sobie dziewicze krajobrazy i cudne okoliczności natury. Niedaleko płynie rzeka Bug, z której możemy również skorzystać. Amatorzy wędkowania mogą spróbować złowić grubą rybę, a miłośnicy pływania, zażyć kąpieli w jednym z wyznaczonych do tego miejsc. Dla leniwych brzegi rzeki oferują miejsca do opalania. Ponadto – pływanie łódką, spływ tratwą itp.
Oprócz atrakcji związanych z rzeką, możemy odbywać spacery po lesie, czy jeździć na rowerach po wyznaczonych szlakach.
Kiedy aktywność nas już zmęczy, wracamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie również możemy zażyć wielu atrakcji. Zjeść lokalne potrawy, a nawet uczestniczyć w ich przygotowaniu. Spędzić czas ze zwierzętami hodowanymi przez osoby, które nas goszczą, czy po prostu błogo i beztrosko leniuchować. Zimą również jest co robić.
Agroturystyka jest coraz popularniejszą formą wypoczynku, która pozwala odetchnąć ciału i umysłowi. Doładować baterie i przemyśleć sprawy, które uciekają nam w ferworze dnia codziennego. Większość osób, która spróbowała takiej formy wyjazdu, bardzo często wraca w to samo miejsce lub korzysta z innych o podobnym profilu.
Próbowaliście? Jeśli nie, wszystko przed Wami!

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

agroturystyka-nad-bugiem

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Przekazuj historię

    Przekazuj historię

    Każdy z nas odczuwa potrzebę, by posiadać wiedzę o swoim pochodzeniu, o swojej historii. Jest to wiedza, jaka pozwala nam się zidentyfikować, dzięki której jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej o naszych przodkach. Prawda jest taka, że historia naprawdę łatwo może nie zostawać przekazana dalej. Zdecydowanie posiadamy sporą wiedzę, jaką uzyskujemy od naszych bliskich. Dowiadujemy

  • Lotnisko Korfu niebezpieczne

    Lotnisko Korfu niebezpieczne

    Korfu to dobry wybór Kochasz Grecję i jej malownicze zakątki? Nic dziwnego, gdyż to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Chcesz się wyrwać z natłoku codziennych obowiązków, uciec od problemów, spędzić czas z rodziną i znajomymi? To świetny pomysł, a my pomożemy Ci w jego realizacji przestawiając ofertę Korfu. Wyobraź sobie słońce lejące się z